Bildepåns Lagkamp

Bildepåns Lagkamp - Preliminärt

OBS!!! Ej sorterat på summerad resultattid! Lagen är sorterade på bokstavsordning (A-Ö).
Arvato Lag 1
Nr Namn Time Time* (0,88)
20 Anna Lindén [F] 00:58:59 00:51:54*
43 Mathias Gustafsson [M] 01:01:41 01:01:41
45 Malin Nilaeus [F] 01:01:35 00:54:12*
Totalt: 03:02:15 02:47:47
Arvato Lag 2
Nr Namn Time Time* (0,88)
15 Elisabeth Andersson [F] 00:57:48 00:50:52*
25 Johanna Zetterdahl [F] 01:20:37 01:10:57*
31 Andreas Johansson [M] 01:04:01 01:04:01
Totalt: 03:22:26 03:05:49
Arvato Lag 3
Nr Namn Time Time* (0,88)
10 Magnus Petersson [M] 01:05:03 01:05:03
27 Lena Leffler [F] 01:08:56 01:00:40*
36 Lina Ulander [F] 01:14:59 01:05:59*
Totalt: 03:28:58 03:11:42
Bildepån
Nr Namn Time Time* (0,88)
46 Lillemor Hemmingsson [F] 01:13:37 01:04:47*
49 Johans Alvarsson [M] 01:10:04 01:10:04
Totalt: 02:23:41 02:14:51
Certex
Nr Namn Time Time* (0,88)
23 Carl-Johan Persson [M] 00:53:44 00:53:44
26 Jakob Lignell [M] 01:04:38 01:04:38
48 Elisabeth Bengtsson [F] 01:18:15 01:08:52*
50 Joakim Englander [M] 01:13:01 01:13:01
Totalt: 04:29:38 04:20:15
Chill on hill
Nr Namn Time Time* (0,88)
7 Wibeke Aasmundsen [F] 01:18:31 01:09:06*
21 Emma Chill [F] 01:18:31 01:09:06*
37 Karin Chill [F] 01:18:30 01:09:05*
Totalt: 03:55:32 03:27:16
Fria Radikaler Ik
Nr Namn Time Time* (0,88)
4 Ola Brännström [M] 00:47:09 00:47:09
13 Jonas Selander [M] 01:02:21 01:02:21
33 Mikael Stenberg [M] 00:56:24 00:56:24
Totalt: 02:45:54 02:45:54
Mutes power pinglor
Nr Namn Time Time* (0,88)
11 Frida Halltorp [F] 01:14:51 01:05:52*
14 Elin Svensson [F] 01:05:51 00:57:57*
16 Anne-Marie Svensson [F] 01:13:33 01:04:43*
Totalt: 03:34:15 03:08:32
Powertex
Nr Namn Time Time* (0,88)
47 Adam Johansson [M] 00:00:00 00:00:00
Totalt: 00:00:00 00:00:00
Proletären FF
Nr Namn Time Time* (0,88)
1 Agneta Samuelsson [F] 01:06:18 00:58:21*
8 Jonatan Fahlén [M] 00:41:47 00:41:47
51 Axel Lyckberg [M] 00:49:51 00:49:51
Totalt: 02:37:56 02:29:59
Skogstokig
Nr Namn Time Time* (0,88)
3 Bernt Karlsson [M] 01:01:19 01:01:19
29 Jakob Fallgren [M] 01:03:38 01:03:38
40 Johanna Karlsson [F] 01:06:16 00:58:19*
Totalt: 03:11:13 03:03:16
Surf and Turf
Nr Namn Time Time* (0,88)
18 Martin Jönsson [M] 01:02:25 01:02:25
32 Simon Nyström [M] 00:53:54 00:53:54
34 Lina Svensson [F] 01:13:48 01:04:57*
Totalt: 03:10:07 03:01:16
TEAM JESSICA OCH WICTORIA FYLLER 40 ÅR!!!
Nr Namn Time Time* (0,88)
9 Joakim Andersson [M] 00:58:05 00:58:05
17 Wictoria Edvinsson [F] 01:11:54 01:03:16*
42 Jessica Brink [F] 01:09:33 01:01:12*
Totalt: 03:19:32 03:02:34
Team Björbäck
Nr Namn Time Time* (0,88)
6 Sofia Andersson [F] 01:00:30 00:53:14*
19 Peter Nemeczek [M] 00:43:55 00:43:55
22 Niklas Berggren [M] 00:52:55 00:52:55
Totalt: 02:37:20 02:30:04
Team KnockOut
Nr Namn Time Time* (0,88)
5 Henrik Vidarsson [M] 01:01:31 01:01:31
38 Jerry Dammvik [M] 00:58:01 00:58:01
44 Henrik Eliasson [M] 00:55:39 00:55:39
Totalt: 02:55:11 02:55:11
Team Nilsson/Handin
Nr Namn Time Time* (0,88)
24 Mikael Nilsson [M] 01:04:13 01:04:13
30 Anna Handin [F] 01:29:03 01:18:22*
41 Andreas Handin [M] 01:11:43 01:11:43
Totalt: 03:44:59 03:34:18
Team Svettis
Nr Namn Time Time* (0,88)
2 Per Svensson [M] 01:08:45 01:08:45
12 Karin Svensson [F] 01:02:45 00:55:13*
39 Rebecca Johansson [F] 01:01:25 00:54:03*
Totalt: 03:12:55 02:58:01
Handelsbanken
Nr Namn Time Time* (0,88)
149 Jonas Lagerqvist [M] 00:47:07 00:47:07
213 Isak Turesson [M] 00:51:11 00:51:11
249 Ludvig Svenningsson [M] 00:49:25 00:49:25
Totalt: 02:27:43 02:27:43
Varbergs Stadshotell Asia Spa
Nr Namn Time Time* (0,88)
282 Elisabeth Sundwall [F] 01:21:28 01:11:41*
283 Alicia Ingmarsson [F] 01:15:45 01:06:40*
284 Johanna Blomqvist [F] 01:03:49 00:56:10*
Totalt: 03:41:02 03:14:31