RESULTAT

12K - Preliminära Resultat

12K 2022  - Man - 137 st
Plac. Nr Löpare Start Mål Sluttid Tempo
101 670 Andreas Ljungström | Gökskulla trail, Landvetter SWE 10:00:00 11:31:42 01:31:42 7:39 min/km
102 778 Per Garnwall, Varberg SWE 10:00:00 11:31:51 01:31:51 7:39 min/km
103 687 Daniel Sjölin | NTMY, Sparsör SWE 10:00:00 11:31:58 01:31:58 7:40 min/km
104 700 Gustav Aqvilin | Grimeton, Grimeton SWE 10:00:00 11:31:58 01:31:58 7:40 min/km
105 701 Gustav Yngvaldsson SWE 10:00:00 11:32:34 01:32:34 7:43 min/km
106 676 Bengt-Olof Qvist | DRT, Kungsbacka SWE 10:00:00 11:32:42 01:32:42 7:44 min/km
107 365 Benny Karlsson SWE 10:00:00 11:33:02 01:33:02 7:45 min/km
108 703 Göran Önnerby | Anderstorps OK, MELLBYSTRAND SWE 10:00:00 11:33:55 01:33:55 7:50 min/km
109 715 Jens Törnmarck | Askersund, Askersund SWE 10:00:00 11:34:28 01:34:28 7:52 min/km
110 736 Jörgen Olsson, Getinge SWE 10:00:00 11:35:10 01:35:10 7:56 min/km
111 739 Kjell Hillblom | Wärnamo SK, Forsheda SWE 10:00:00 11:35:33 01:35:33 7:58 min/km
112 805 Svante Mossbrant | Springpojkarna, Varberg SWE 10:00:00 11:35:38 01:35:38 7:58 min/km
113 704 Hampus Yngvaldsson SWE 10:00:00 11:35:39 01:35:39 7:58 min/km
114 720 Johan Fransson SWE 10:00:00 11:35:44 01:35:44 7:59 min/km
115 762 Mattias Pettersson | OK Alehof, Alafors SWE 10:00:00 11:35:49 01:35:49 7:59 min/km
116 784 Peter Ljunggren SWE 10:00:00 11:36:58 01:36:58 8:05 min/km
117 808 Thomas Wahl | WTRS, Västerås SWE 10:00:00 11:38:02 01:38:02 8:10 min/km
118 813 Tommy Karnerfors, Kungsbacka SWE 10:00:00 11:38:04 01:38:04 8:10 min/km
119 774 Noel Wahl | WTRS, Västerås SWE 10:00:00 11:38:04 01:38:04 8:10 min/km
120 776 Patrik Larses | Varberg, Varberg SWE 10:00:00 11:38:28 01:38:28 8:12 min/km
121 665 Adam Jakobsson, Klippan SWE 10:00:00 11:38:41 01:38:41 8:13 min/km
122 750 Magnus Båth | SOK 68, Sandared SWE 10:00:00 11:38:52 01:38:52 8:14 min/km
123 786 Peter Lundin, Kungsbacka SWE 10:00:00 11:39:29 01:39:29 8:17 min/km
124 761 Mathias Johansson | Springpojkarna, Varberg SWE 10:00:00 11:40:31 01:40:31 8:23 min/km
125 780 Peter Eriksson, Vallda SWE 10:00:00 11:42:10 01:42:10 8:31 min/km
126 770 Niclas Bengtsson, Varberg SWE 10:00:00 11:42:24 01:42:24 8:32 min/km
127 371 Peter Jakobsson SWE 10:00:00 11:42:52 01:42:52 8:34 min/km
128 737 Kalle Krantzén | Östra Torps IF, LAGAN SWE 10:00:00 11:44:55 01:44:55 8:45 min/km
129 765 Mikael Eliasson SWE 10:00:00 11:45:40 01:45:40 8:48 min/km
130 707 Henrik Wiberg, Stockholm SWE 10:00:00 11:45:46 01:45:46 8:49 min/km
131 775 Olivia Hermansson, Varberg SWE 10:00:00 11:48:56 01:48:56 9:05 min/km
132 816 Torgny Nilsson | Varbergs AtletFabrik, Varberg SWE 10:00:00 11:50:46 01:50:46 9:14 min/km
133 745 Lars ivar Nilsson | Laholm, Laholm SWE 10:00:00 11:54:54 01:54:54 9:35 min/km
134 756 Martin Billger SWE 10:00:00 11:56:15 01:56:15 9:41 min/km
135 763 Max Kryh, Borås SWE 10:00:00 12:00:51 02:00:51 10:04 min/km
136 320 Patrik Magnerius, Kållered SWE 10:00:00 12:01:13 02:01:13 10:06 min/km
137 729 John Billeqvist SWE 10:00:00 12:01:17 02:01:17 10:06 min/km

Saknar du ett resultat eller ser någon felaktighet - skicka gärna ett mail till time@racebuddi.com