RESULTAT

12K - Preliminära Resultat

12K 2022  - Kvinna - 143 st
Plac. Nr Löpare Start Mål Sluttid Tempo
101 570 Janette Millbom Lamkiewicz | Knit&Run, Västra Frölunda SWE 10:00:00 11:41:14 01:41:14 8:26 min/km
102 571 Jasmin Müller, Hamburg SWE 10:00:00 11:41:57 01:41:57 8:30 min/km
103 588 Katarina Karlsson Frisch | Falkenberg, Falkenberg SWE 10:00:00 11:42:22 01:42:22 8:32 min/km
104 584 Josefine Emilsson, Tvååker SWE 10:00:00 11:42:53 01:42:53 8:34 min/km
105 512 Annelie Lindgren SWE 10:00:00 11:43:05 01:43:05 8:35 min/km
106 615 Maria Wall, Kungälv SWE 10:00:00 11:43:13 01:43:13 8:36 min/km
107 663 Åsa Nilses | Göteborg, Göteborg SWE 10:00:00 11:43:13 01:43:13 8:36 min/km
108 613 Maria Ek, Göteborg SWE 10:00:00 11:43:16 01:43:16 8:36 min/km
109 624 Matilda Lindkvist, Skene SWE 10:00:00 11:44:48 01:44:48 8:44 min/km
110 545 Elina Cuellar, Varberg SWE 10:00:00 11:45:55 01:45:55 8:50 min/km
111 649 Svea Roos | Scania Road Runners, Lund SWE 10:00:00 11:46:00 01:46:00 8:50 min/km
112 500 Agneta Roos | Scania Road Runners, Lund SWE 10:00:00 11:46:01 01:46:01 8:50 min/km
113 523 Carita Knutsson | Team Bunkern, Hisings Backa SWE 10:00:00 11:46:27 01:46:27 8:52 min/km
114 568 Inger Magnusson | Team Bunkern, Hisings Kärra SWE 10:00:00 11:46:34 01:46:34 8:53 min/km
115 562 Hanna Neftonsson | IF Rigor, Frillesås SWE 10:00:00 11:46:52 01:46:52 8:54 min/km
116 601 Linda Hjalmarsson, Frillesås SWE 10:00:00 11:46:53 01:46:53 8:54 min/km
117 605 Lisa Hugon, Varberg SWE 10:00:00 11:46:57 01:46:57 8:55 min/km
118 616 marie Delryd, hovås SWE 10:00:00 11:48:52 01:48:52 9:04 min/km
119 535 Charlotte Emanuelsson, Varberg SWE 10:00:00 11:49:18 01:49:18 9:07 min/km
120 529 Catharina Norén | Runacademy IF, Lund SWE 10:00:00 11:49:21 01:49:21 9:07 min/km
121 569 Ingrid Hagerup, København SV DEN 10:00:00 11:49:24 01:49:24 9:07 min/km
122 622 Martina Mårtensson SWE 10:00:00 11:50:49 01:50:49 9:14 min/km
123 597 Lena olsson | Varberg, Varberg SWE 10:00:00 11:51:51 01:51:51 9:19 min/km
124 502 Angelica Karlsson, Linköping SWE 10:00:00 11:51:56 01:51:56 9:20 min/km
125 583 Josefine Björklund, Varberg SWE 10:00:00 11:52:01 01:52:01 9:20 min/km
126 609 Malena Billeqvist, Gråbo SWE 10:00:00 11:53:03 01:53:03 9:25 min/km
127 660 Vildha Nord, Kungsbacka SWE 10:00:00 11:53:50 01:53:50 9:29 min/km
128 607 Madelene Persson, Hovås SWE 10:00:00 11:54:33 01:54:33 9:33 min/km
129 625 Michelle Jakobsson, Klippan SWE 10:00:00 11:55:46 01:55:46 9:39 min/km
130 627 Monica Petersson Billger | Mölndal Outdoor, Mölndal SWE 10:00:00 11:56:13 01:56:13 9:41 min/km
131 655 Ulrika Landin, TUMBA SWE 10:00:00 11:56:38 01:56:38 9:43 min/km
132 516 Camilla Alexandersson, Kållered SWE 10:00:00 12:00:47 02:00:47 10:04 min/km
133 521 Camilla Kryh | Varberg, Varberg SWE 10:00:00 12:00:52 02:00:52 10:04 min/km
134 158 Malin Johansson SWE 10:00:00 12:01:13 02:01:13 10:06 min/km
135 166 Nina Magnerius, Kållered SWE 10:00:00 12:01:14 02:01:14 10:06 min/km
136 620 Marlene Sundling, Ulricehamn SWE 10:00:00 12:03:08 02:03:08 10:16 min/km
137 551 Emma Lundebro, Torslanda SWE 10:00:00 12:03:08 02:03:08 10:16 min/km
138 595 Kristina Bengtsson, Göreborg SWE 10:00:00 12:12:41 02:12:41 11:03 min/km
139 592 Kristin Norrhamn | Fasters Team, Veddige SWE 10:00:00 12:22:16 02:22:16 11:51 min/km
140 632 Pernilla Johnsson | Fasters Team, Väröbacka SWE 10:00:00 12:22:18 02:22:18 11:51 min/km
141 567 Ida Runnquist | Göteborg, Göteborg SWE 10:00:00 12:22:19 02:22:19 11:52 min/km
142 621 Liane Thuvander, Härryda SWE 10:00:00 12:25:42 02:25:42 12:08 min/km
143 586 Karin Svahn, Mölndal SWE 10:00:00 12:25:43 02:25:43 12:09 min/km

Saknar du ett resultat eller ser någon felaktighet - skicka gärna ett mail till time@racebuddi.com