RESULTAT

12K - Preliminära Resultat

12K 2022  - Kvinna - 143 st
Plac. Nr Löpare Start Mål Sluttid Tempo
51 573 Jennie Larsson, Varberg SWE 10:00:00 11:28:32 01:28:32 7:23 min/km
52 525 Caroline Casparson, Halmstad SWE 10:00:00 11:28:39 01:28:39 7:23 min/km
53 546 Elina Larsson | Runacademy, Varberg SWE 10:00:00 11:29:44 01:29:44 7:29 min/km
54 501 Anette Bernhed | Härryda Kommun, Kungsbacka SWE 10:00:00 11:29:56 01:29:56 7:30 min/km
55 603 Lisa Mastalir, Göteborg SWE 10:00:00 11:30:19 01:30:19 7:32 min/km
56 646 Sofie Hernqvist, Göteborg SWE 10:00:00 11:30:32 01:30:32 7:33 min/km
57 566 Ida Wallin | Varberg, Varberg SWE 10:00:00 11:30:38 01:30:38 7:33 min/km
58 577 Jessica Karlsson, Vaggeryd SWE 10:00:00 11:30:44 01:30:44 7:34 min/km
59 596 Lars Knutsson | Team Bunkern, Hisings Backa SWE 10:00:00 11:30:47 01:30:47 7:34 min/km
60 590 Kicki Wingård | DRT Kungsbacka, Kungsbacka SWE 10:00:00 11:31:00 01:31:00 7:35 min/km
61 636 Rosemarie Segerqvist, Mölndal SWE 10:00:00 11:31:18 01:31:18 7:36 min/km
62 648 Susanne Korjonen, Varberg SWE 10:00:00 11:31:55 01:31:55 7:40 min/km
63 623 Mathilda Aqvilin SWE 10:00:00 11:31:59 01:31:59 7:40 min/km
64 542 Elin Ljungström | Gökskulla trail, Landvetter SWE 10:00:00 11:32:07 01:32:07 7:41 min/km
65 633 Pernilla Hjortmo | DRT Kungsbacka, Särö SWE 10:00:00 11:32:43 01:32:43 7:44 min/km
66 651 Therese Waldetoft, Uddevalla SWE 10:00:00 11:33:01 01:33:01 7:45 min/km
67 503 Ann Bohman | Dalstorp, Dalstorp SWE 10:00:00 11:33:13 01:33:13 7:46 min/km
68 528 Catarina Dedert, Mölnlycke SWE 10:00:00 11:33:19 01:33:19 7:47 min/km
69 640 Sandra Brenner, Hovås SWE 10:00:00 11:33:25 01:33:25 7:47 min/km
70 611 Malin Erlandsson, Varberg SWE 10:00:00 11:34:04 01:34:04 7:50 min/km
71 641 Sara Svensson | Tvååker, Tvååker SWE 10:00:00 11:34:16 01:34:16 7:51 min/km
72 589 Katarina Krok | Borås Löparklubb, Bollebygd SWE 10:00:00 11:34:26 01:34:26 7:52 min/km
73 526 Caroline Olsson, Getinge SWE 10:00:00 11:35:10 01:35:10 7:56 min/km
74 635 Rebecka Eriksson, Varberg SWE 10:00:00 11:35:12 01:35:12 7:56 min/km
75 511 Annelie Thögersen, BARA SWE 10:00:00 11:35:28 01:35:28 7:57 min/km
76 593 Kristina Stefansdotter SWE 10:00:00 11:35:32 01:35:32 7:58 min/km
77 572 Jeanette Jarl Ågren | Wärnamo SK, Värnamo SWE 10:00:00 11:35:34 01:35:34 7:58 min/km
78 517 Camilla Fransson, Skövde SWE 10:00:00 11:35:45 01:35:45 7:59 min/km
79 520 Camilla Pettersson | OK Alehof, Alafors SWE 10:00:00 11:35:49 01:35:49 7:59 min/km
80 563 Hanna Sandkvist Fagerström, Varberg SWE 10:00:00 11:36:26 01:36:26 8:02 min/km
81 582 Johanna Eriksson | IS Göta friidrott, Helsingborg SWE 10:00:00 11:37:20 01:37:20 8:07 min/km
82 507 Anna Bergmark, Varberg SWE 10:00:00 11:37:25 01:37:25 8:07 min/km
83 599 Lillemor Hemmingsson | Bildepån, Träslövsläge SWE 10:00:00 11:37:50 01:37:50 8:09 min/km
84 565 Helena Nyborg | Drt Kungsbacka, Kungsbacka SWE 10:00:00 11:37:58 01:37:58 8:10 min/km
85 509 Anna-Lena Hermansson, Bua SWE 10:00:00 11:38:35 01:38:35 8:13 min/km
86 548 Emelie Önnhed | Atletfabriken, Varberg SWE 10:00:00 11:38:39 01:38:39 8:13 min/km
87 557 Frida Rönnqvist, Göteborg SWE 10:00:00 11:38:49 01:38:49 8:14 min/km
88 581 Johanna Rönnqvist | Ok Löftan, Göteborg SWE 10:00:00 11:38:51 01:38:51 8:14 min/km
89 576 Jenny Rönnqvist, Västra Frölunda SWE 10:00:00 11:38:51 01:38:51 8:14 min/km
90 617 Marie Lundqvist, Karlstad SWE 10:00:00 11:38:51 01:38:51 8:14 min/km
91 658 Veronica Engqvist | Vegan Runners IK, Ulricehamn SWE 10:00:00 11:39:12 01:39:12 8:16 min/km
92 606 Lise-Lotte Strandberg, Floda SWE 10:00:00 11:39:42 01:39:42 8:19 min/km
93 612 Mari Garnwall, Varberg SWE 10:00:00 11:39:47 01:39:47 8:19 min/km
94 602 Linnéa Ajger SWE 10:00:00 11:40:05 01:40:05 8:20 min/km
95 662 Åsa Ågren | Dals Långeds IK, Dals Långed SWE 10:00:00 11:40:49 01:40:49 8:24 min/km
96 506 Anna Englund | Team Bunkern, Växjö SWE 10:00:00 11:40:54 01:40:54 8:25 min/km
97 518 Camilla Harström | Team Bunkern, Kungsbacka SWE 10:00:00 11:40:55 01:40:55 8:25 min/km
98 637 Rosmarie Petersson | Fasters Team, Frillesås SWE 10:00:00 11:40:57 01:40:57 8:25 min/km
99 554 Erica Torgersen | Mölndal OCR IF, Kungsbacka SWE 10:00:00 11:41:00 01:41:00 8:25 min/km
100 515 Berit Andersson | Falkenberg, Falkenberg SWE 10:00:00 11:41:07 01:41:07 8:26 min/km

Saknar du ett resultat eller ser någon felaktighet - skicka gärna ett mail till time@racebuddi.com