RESULTAT

12 km - Preliminära Resultat

12 km 2020  - Kvinna - 144 st
Plac. Nr Löpare Start Mål Sluttid Tempo
51 513 Ulrika Hoffman | Team Nordic Trail, Frillesås SWE 10:00:00 11:23:26 01:23:26 6:57 min/km
52 344 Josefine Eriksson | Varbergshus, Tvååker SWE 10:00:00 11:23:46 01:23:46 6:59 min/km
53 309 Jenniffer Rehn | Team StarkMamma, Varberg SWE 10:00:00 11:23:50 01:23:50 6:59 min/km
54 284 Hanna Osterman, Kinna SWE 10:00:00 11:24:05 01:24:05 7:00 min/km
55 426 Moa Svensson | Fitnessgudionnorna, Varberg SWE 10:00:00 11:24:18 01:24:18 7:02 min/km
56 338 Linneá Gunnarsson | Bua, Varberg SWE 10:00:00 11:24:27 01:24:27 7:02 min/km
57 292 Helena Nilsson | Lerkil, Vallda SWE 10:00:00 11:24:28 01:24:28 7:02 min/km
58 279 Gunhild Olsson, Mölndal SWE 10:00:00 11:24:38 01:24:38 7:03 min/km
59 265 Emma Henriksson, Göteborg SWE 10:00:00 11:24:39 01:24:39 7:03 min/km
60 374 Linda Nöjd | Ringhals IF, Varberg SWE 10:00:00 11:24:42 01:24:42 7:04 min/km
61 481 Sofia Dahlström, Varberg SWE 10:00:00 11:24:43 01:24:43 7:04 min/km
62 393 Malin Holmström, Frillesås SWE 10:00:00 11:24:49 01:24:49 7:04 min/km
63 477 Sara Stiernstrand, Halmstad SWE 10:00:00 11:24:56 01:24:56 7:05 min/km
64 482 Sofia Linsten, Frillesås SWE 10:00:00 11:25:07 01:25:07 7:06 min/km
65 474 Sara Bjuvefors, HOVÅS SWE 10:00:00 11:25:09 01:25:09 7:06 min/km
66 322 Jessica Ekberg, Torslanda SWE 10:00:00 11:25:38 01:25:38 7:08 min/km
67 486 Sofie Wildiér | DMG Active, Varberg SWE 10:00:00 11:26:05 01:26:05 7:10 min/km
68 463 Rebecka Talmid | Löparglädje Rydebäck, Rydebäck SWE 10:00:00 11:26:37 01:26:37 7:13 min/km
69 291 Helen Kjellin | Team Powerwoman, Göteborg SWE 10:00:00 11:27:42 01:27:42 7:19 min/km
70 307 Jennie Malm | Frennarp Raiders, Halmstad SWE 10:00:00 11:27:44 01:27:44 7:19 min/km
71 397 Maria Stålhammar, Mölndal SWE 10:00:00 11:27:57 01:27:57 7:20 min/km
72 321 Jessica Mårtensson | Varbergshus, Varberg SWE 10:00:00 11:28:44 01:28:44 7:24 min/km
73 302 Irene Andersson | TORSLANDA, TORSLANDA SWE 10:00:00 11:29:52 01:29:52 7:29 min/km
74 283 Hanna Netterberg, Veddige SWE 10:00:00 11:29:58 01:29:58 7:30 min/km
75 316 Jessica Atzen | Kungsbacka, Kungsbacka SWE 10:00:00 11:30:00 01:30:00 7:30 min/km
76 236 Caroline Olsson, Getinge SWE 10:00:00 11:30:09 01:30:09 7:31 min/km
77 94 Juliette Maussier | Team Nordic Trail, Varberg SWE 10:30:00 12:00:13 01:30:13 7:31 min/km
78 299 Ida Sande, Västra Frölunda SWE 10:00:00 11:30:22 01:30:22 7:32 min/km
79 369 Lina Persson, Frillesås SWE 10:00:00 11:31:06 01:31:06 7:36 min/km
80 484 Sofia Eriksson | Team Bunkern, Göteborg SWE 10:00:00 11:31:07 01:31:07 7:36 min/km
81 516 Victoria Nilsson Peterzén | Svett n colada, Göteborg SWE 10:00:00 11:31:58 01:31:58 7:40 min/km
82 487 Stavroula Moschovidou | Varberg, Varberg SWE 10:00:00 11:32:05 01:32:05 7:40 min/km
83 473 Sara Hirseland | Slöinge, Slöinge SWE 10:00:00 11:32:33 01:32:33 7:43 min/km
84 300 Ida Ödegården, Habo SWE 10:00:00 11:32:44 01:32:44 7:44 min/km
85 231 Carin Victorson | DMG active, Varberg SWE 10:00:00 11:32:44 01:32:44 7:44 min/km
86 415 Martina Martini, Varberg SWE 10:00:00 11:32:49 01:32:49 7:44 min/km
87 394 Malin Gutierrez | Team Bunkern, Göteborg SWE 10:00:00 11:33:00 01:33:00 7:45 min/km
88 223 Berit Andersson | falkenberg, Falkenberg SWE 10:00:00 11:33:13 01:33:13 7:46 min/km
89 373 Linda Bellvik | Unicorns, Frillesås SWE 10:00:00 11:33:17 01:33:17 7:46 min/km
90 317 Jessica Gunnarsson | Halmstad gymnastik och roddförening, Halmstad SWE 10:00:00 11:33:41 01:33:41 7:48 min/km
91 398 Maria Leek | FK Puls, VÄXJÖ SWE 10:00:00 11:34:08 01:34:08 7:51 min/km
92 351 Karin Petersson | THC, Vejbystrand SWE 10:00:00 11:34:28 01:34:28 7:52 min/km
93 215 Anna Englund | Team Bunkern, Hisings Kärra SWE 10:00:00 11:34:31 01:34:31 7:53 min/km
94 285 Hanna Crondahl, Göteborg SWE 10:00:00 11:34:48 01:34:48 7:54 min/km
95 318 Jessica Stormby | Renta, Bunkeflostarnd SWE 10:00:00 11:34:53 01:34:53 7:54 min/km
96 416 Mathilda Lundgren | Fitnessgudionnorna, Varberg SWE 10:00:00 11:35:20 01:35:20 7:57 min/km
97 350 Kajsa-Stina Bekken | Forest femmes, Göteborg SWE 10:00:00 11:35:38 01:35:38 7:58 min/km
98 234 Caroline Norin | Forest Femmes, Göteborg SWE 10:00:00 11:35:38 01:35:38 7:58 min/km
99 353 Karin Rilby, Västra Frölunda SWE 10:00:00 11:35:41 01:35:41 7:58 min/km
100 275 Frida Björk | DMG Active, Varberg SWE 10:00:00 11:35:52 01:35:52 7:59 min/km

Saknar du ett resultat eller ser någon felaktighet - skicka gärna ett mail till time@racebuddi.com