RESULTAT

12 km - Preliminära Resultat

12 km 2020  - Kvinna - 144 st
Plac. Nr Löpare Start Mål Sluttid Tempo
1 427 Moa Enmark | Göteborg-Majorna OK, Göteborg SWE 10:00:00 10:57:52 00:57:52 4:49 min/km
2 496 Therese Bergling | Mölndals AIK, Mölndal SWE 10:00:00 11:01:14 01:01:14 5:06 min/km
3 472 Runa Fremstad | Göteborg-Majorna OK, Göteborg SWE 10:00:00 11:02:12 01:02:12 5:11 min/km
4 381 Lisa Nelson | Runacademy IF, Borås SWE 10:00:00 11:03:14 01:03:14 5:16 min/km
5 378 Linnea Gustafsson | Uddevalla Orienteringsklubb, Göteborg SWE 10:00:00 11:03:59 01:03:59 5:20 min/km
6 363 Kristine Berglia | Göteborg Majorna OK, Varberg SWE 10:00:00 11:04:29 01:04:29 5:22 min/km
7 382 Louise Lund | Alingsås, Alingsås SWE 10:00:00 11:05:54 01:05:54 5:30 min/km
8 287 Hannah Karlsson | Varberg, Varberg SWE 10:00:00 11:06:07 01:06:07 5:31 min/km
9 380 Lisa Olsson | Team bunkern, Göteborg SWE 10:00:00 11:06:18 01:06:18 5:32 min/km
10 510 Ulrika Grönérus | The OCR GYM, Göteborg SWE 10:00:00 11:07:36 01:07:36 5:38 min/km
11 467 Nicole Blomstrand, Varberg SWE 10:00:00 11:07:45 01:07:45 5:39 min/km
12 371 Lina Jacobsson, Veddige SWE 10:00:00 11:08:03 01:08:03 5:40 min/km
13 214 Anna Runemark, Lund SWE 10:00:00 11:08:52 01:08:52 5:44 min/km
14 370 Lina Palmér | Ulricehamns ok, Ulricehamn SWE 10:00:00 11:09:06 01:09:06 5:46 min/km
15 335 Johanna Johansson | If Rigor, Kungsbacka SWE 10:00:00 11:09:09 01:09:09 5:46 min/km
16 345 Josephine Regnell | Växjö OK, Göteborg SWE 10:00:00 11:09:15 01:09:15 5:46 min/km
17 456 Petra Lögdberg, Höganäs SWE 10:00:00 11:10:31 01:10:31 5:53 min/km
18 379 Lisa Engelke | Forest Femmes, Göteborg SWE 10:00:00 11:10:35 01:10:35 5:53 min/km
19 372 Lina Högberg | THE OCR GYM, Göteborg SWE 10:00:00 11:11:22 01:11:22 5:57 min/km
20 401 Maria Grantham, Varberg SWE 10:00:00 11:13:01 01:13:01 6:05 min/km
21 319 Jessica Christofferson | Fjärås, Fjärås SWE 10:00:00 11:13:05 01:13:05 6:05 min/km
22 216 Anna Wallin | Göteborg-Majorna OK, Göteborg SWE 10:00:00 11:13:35 01:13:35 6:08 min/km
23 349 Kajsa Mårtensson | DMG Active, Varberg SWE 10:00:00 11:13:40 01:13:40 6:08 min/km
24 505 ? ? SWE 10:00:00 11:13:53 01:13:53 6:09 min/km
25 362 Kristin Sott | Mölndal, Mölndal SWE 10:00:00 11:14:01 01:14:01 6:10 min/km
26 308 Jennie Stenström | Team Nordic Trail, Mölndal SWE 10:00:00 11:14:01 01:14:01 6:10 min/km
27 466 Rebecka Sik | GMOK, Göteborg SWE 10:00:00 11:14:14 01:14:14 6:11 min/km
28 512 Ulrika Nilsson | Munka-ljungby, Munka-ljungby SWE 10:00:00 11:14:15 01:14:15 6:11 min/km
29 288 Hanne Vatne | Anytime, Örkelljunga SWE 10:00:00 11:14:18 01:14:18 6:12 min/km
30 220 Annika Karlsson | FK Snapphanarns, Ängelholm SWE 10:00:00 11:14:42 01:14:42 6:14 min/km
31 315 Jessica Petersson | Malmö, Malmö SWE 10:00:00 11:14:46 01:14:46 6:14 min/km
32 294 Helena Moberg, Mölndal SWE 10:00:00 11:15:14 01:15:14 6:16 min/km
33 403 Marie Dahlen | Ulricehamn OK, Ulricehamn SWE 10:00:00 11:15:21 01:15:21 6:17 min/km
34 383 Anna Witren, Fornåsa SWE 10:00:00 11:15:30 01:15:30 6:18 min/km
35 509 Ulrika Alexandersson | Gunnebo Girls, Mölndal SWE 10:00:00 11:15:32 01:15:32 6:18 min/km
36 336 johanna Moberg | Ok Löftan, Väröbacka SWE 10:00:00 11:15:43 01:15:43 6:19 min/km
37 320 Jessica Jönsson | Söder & Co, Sjömarken SWE 10:00:00 11:16:46 01:16:46 6:24 min/km
38 376 Linda Charlesson | Ängelholm, Ängelholm SWE 10:00:00 11:16:54 01:16:54 6:25 min/km
39 476 Sara Karlsson | OCT Halmstad, Halmstad SWE 10:00:00 11:17:08 01:17:08 6:26 min/km
40 261 Elin Levin | Gunnebo Girls, Mölndal SWE 10:00:00 11:17:12 01:17:12 6:26 min/km
41 237 Caroline Malmentun | DRT Kungsbacka, Fjärås SWE 10:00:00 11:17:22 01:17:22 6:27 min/km
42 438 Nina Sahlgren | Gunnebo Girls SWE 10:00:00 11:18:06 01:18:06 6:31 min/km
43 396 Margareta Huhta Nilsson | Team Bunkern, Torslanda SWE 10:00:00 11:22:16 01:22:16 6:51 min/km
44 239 Catrin Johansson | Team Julia, Varberg SWE 10:00:00 11:22:18 01:22:18 6:51 min/km
45 266 Emma Bjuvefors | Lonesome Runners, HOVÅS SWE 10:00:00 11:22:40 01:22:40 6:53 min/km
46 280 Gunnel Lundegren, Mölndal SWE 10:00:00 11:23:04 01:23:04 6:55 min/km
47 511 Ulrika Ahlqvist | Unicorns, Fjärås SWE 10:00:00 11:23:07 01:23:07 6:56 min/km
48 646 Charlotte Hallberg | Fortinova, Varberg SWE 10:00:00 11:23:13 01:23:13 6:56 min/km
49 240 Charlotta Zander, Halmstad SWE 10:00:00 11:23:22 01:23:22 6:57 min/km
50 310 Jenny Persson, Frillesås SWE 10:00:00 11:23:23 01:23:23 6:57 min/km

Saknar du ett resultat eller ser någon felaktighet - skicka gärna ett mail till time@racebuddi.com