RESULTAT

12 km - Preliminära Resultat

12 km 2019  - Kvinna - 186 st
Plac. Nr Löpare Start Mål Sluttid Tempo
151 644 Erica Callmin | Falkenbergsortens ryttarförening SWE 10:20:00 12:05:25 01:45:25 8:47 min/km
152 598 Carina Falk | Frillesås SWE 10:20:00 12:05:54 01:45:54 8:50 min/km
153 779 Lovisa Larsson | London SWE 10:20:00 12:06:10 01:46:10 8:51 min/km
154 870 Sara Mäkinen | Lucky Runners SWE 10:20:00 12:06:28 01:46:28 8:52 min/km
155 575 Anna Handin | OK Löftan SWE 10:20:00 12:06:31 01:46:31 8:53 min/km
156 674 Helena Hall | Hovås SWE 10:20:00 12:06:40 01:46:40 8:53 min/km
157 907 Ulrika Landin | Tumba SWE 10:20:00 12:07:33 01:47:33 8:58 min/km
158 713 Jessika Schough | Westcoast evolution training SWE 10:20:00 12:07:34 01:47:34 8:58 min/km
159 554 Amanda Hasselgren | Glommens IF SWE 10:20:00 12:07:53 01:47:53 8:59 min/km
160 776 Louise Perleroth | Avdankad OK SWE 10:20:00 12:08:04 01:48:04 9:00 min/km
161 700 Jennie Westholm | WestCoast Evolution Training SWE 10:20:00 12:08:17 01:48:17 9:01 min/km
162 909 Ulrika Johnson | Anderstorps OK SWE 10:20:00 12:08:17 01:48:17 9:01 min/km
163 878 Sofia Axelsson | Reftele SWE 10:20:00 12:08:18 01:48:18 9:02 min/km
164 662 Frida Eliasson | Team Snigel SWE 10:20:00 12:08:23 01:48:23 9:02 min/km
165 596 Camilla Kryh | Varberg SWE 10:20:00 12:08:43 01:48:43 9:04 min/km
166 614 Charlotte Cederström | Team Bunkern SWE 10:20:00 12:09:02 01:49:02 9:05 min/km
167 675 Helena Elfstigen | Team Bunkern SWE 10:20:00 12:09:12 01:49:12 9:06 min/km
168 918 Åsa Hermansson | Örby SWE 10:20:00 12:09:43 01:49:43 9:09 min/km
169 638 Emma Tellstedt | Hålta SWE 10:20:00 12:09:44 01:49:44 9:09 min/km
170 803 Marie Gustafsson kry | Målsryd SWE 10:20:00 12:09:51 01:49:51 9:09 min/km
171 617 Christina Malmqvist | Falkenbergs OK SWE 10:20:00 12:10:23 01:50:23 9:12 min/km
172 687 Ida Andersson | IK Stern SWE 10:20:00 12:10:26 01:50:26 9:12 min/km
173 758 Lena Ivarsson | Balltorp SWE 10:20:00 12:10:26 01:50:26 9:12 min/km
174 908 Ulrika Klementsson | Kode SWE 10:20:00 12:10:37 01:50:37 9:13 min/km
175 866 Sara Larsson | Team Snigel SWE 10:20:00 12:10:40 01:50:40 9:13 min/km
176 585 Ann-Louise Pettersson | FK Friskus SWE 10:20:00 12:11:34 01:51:34 9:18 min/km
177 799 Maria Ohlson | Statt SWE 10:20:00 12:11:34 01:51:34 9:18 min/km
178 570 Anna Sjöholm | Lonesome runners SWE 10:20:00 12:12:27 01:52:27 9:22 min/km
179 893 Therese Gustafsson | Borås SWE 10:20:00 12:13:31 01:53:31 9:28 min/km
180 759 Lena Örnberg | Lonesome Runners SWE 10:20:00 12:13:40 01:53:40 9:28 min/km
181 764 Linda Nicklasson | Kungsbacka SWE 10:20:00 12:14:31 01:54:31 9:33 min/km
182 830 Nicolina Nidler | Onsala SWE 10:20:00 12:15:07 01:55:07 9:36 min/km
183 609 Cecilia Håkansson | Team Nordic Trail SWE 10:20:00 12:16:17 01:56:17 9:41 min/km
184 765 Linda Anjemark | Ekeberget SWE 10:20:00 12:17:36 01:57:36 9:48 min/km
185 751 Kristina Strandmark | Bergen SWE 10:20:00 12:20:17 02:00:17 10:01 min/km
186 801 Marie Börjesson | Göteborg SWE 10:20:00 12:20:23 02:00:23 10:02 min/km

Saknar du ett resultat eller ser någon felaktighet - skicka gärna ett mail till time@racebuddi.com