RESULTAT

23 km - Preliminära Resultat

23 km 2019  - Kvinna - 94 st
Plac. Nr Löpare Start Mål Sluttid Tempo
51 293 Git Sverrisson | Team Nordic Trail SWE 10:00:00 12:44:34 02:44:34 7:09 min/km
52 304 Helena Ganslandt | IFK Lidingö SOK SWE 10:00:00 12:45:11 02:45:11 7:11 min/km
53 238 Christina Falk | Onsala SWE 10:00:00 12:45:12 02:45:12 7:11 min/km
54 259 Elin Björkman | Mölndal Outdoor IF SWE 10:00:00 12:45:36 02:45:36 7:12 min/km
55 303 Helena Rydén | Jonsered SWE 10:00:00 12:45:53 02:45:53 7:13 min/km
56 234 Christina Granberg | Göteborg SWE 10:00:00 12:47:35 02:47:35 7:17 min/km
57 146 Sara Person, Torslanda SWE 10:00:00 12:49:04 02:49:04 7:21 min/km
58 527 Veronica Rubin | Hammargänget SWE 10:00:00 12:49:13 02:49:13 7:21 min/km
59 277 Eva-Lotta Lindström | FK Snapphanarna SWE 10:00:00 12:49:18 02:49:18 7:22 min/km
60 379 Laura Mertes | Sundsvall SWE 10:00:00 12:49:37 02:49:37 7:22 min/km
61 406 Maria Persson | Åled SWE 10:00:00 12:50:28 02:50:28 7:25 min/km
62 297 Hanna Hagrenius | Onsala SWE 10:00:00 12:51:26 02:51:26 7:27 min/km
63 324 Jennie Malm | Halmstad SWE 10:00:00 12:51:28 02:51:28 7:27 min/km
64 500 Sara Läkk | Team Nordic Trail SWE 10:00:00 12:51:45 02:51:45 7:28 min/km
65 360 Johanna Bengtsson | Simlångsdalens Ryttarförening SWE 10:00:00 12:52:23 02:52:23 7:30 min/km
66 196 Andrea Göök | Killhult SWE 10:00:00 12:52:59 02:52:59 7:31 min/km
67 504 Sofia Mattila | Stockholm SWE 10:00:00 12:53:30 02:53:30 7:33 min/km
68 409 Maria Strand | Lonesome runners SWE 10:00:00 12:54:28 02:54:28 7:35 min/km
69 389 Lisa Fagerell | Statt SWE 10:00:00 12:54:42 02:54:42 7:36 min/km
70 505 Sofia Linder | Tyresö SWE 10:00:00 12:55:54 02:55:54 7:39 min/km
71 499 Sara Nielsen | Oskarström SWE 10:00:00 12:56:47 02:56:47 7:41 min/km
72 227 Cecilia Hansson | Norrgardscilla SWE 10:00:00 12:58:27 02:58:27 7:46 min/km
73 302 Helena Lundberg | Dalsjö Run Team SWE 10:00:00 12:58:48 02:58:48 7:46 min/km
74 425 Martina Gäskeby | Dalsjö Run Team SWE 10:00:00 12:58:48 02:58:48 7:46 min/km
75 512 Susanna Isegran | Lindome Ultras SWE 10:00:00 12:59:41 02:59:41 7:49 min/km
76 358 Johanna Blomquist | Statt SWE 10:00:00 13:01:13 03:01:13 7:53 min/km
77 209 Ann-Charlotte Philipsson | SOK Knallen SWE 10:00:00 13:04:28 03:04:28 8:01 min/km
78 367 Josefin Åkesson | Lonesome runners SWE 10:00:00 13:07:01 03:07:01 8:08 min/km
79 405 Mari Karlsson | Varberg SWE 10:00:00 13:07:16 03:07:16 8:09 min/km
80 202 Anna Romberg | Hässleholms AIS SWE 10:00:00 13:11:30 03:11:30 8:20 min/km
81 410 Maria Ekström | Örebro SWE 10:00:00 13:11:51 03:11:51 8:20 min/km
82 203 Anna Nilsson | IFStart SWE 10:00:00 13:11:55 03:11:55 8:21 min/km
83 210 Annica Källqvist | SOK Knallen SWE 10:00:00 13:14:03 03:14:03 8:26 min/km
84 218 Camilla Lundberg | SOK Knallen SWE 10:00:00 13:14:04 03:14:04 8:26 min/km
85 497 Sandra Isaksson | Timmele SWE 10:00:00 13:23:51 03:23:51 8:52 min/km
86 526 Ulrika Börjesson | Varberg SWE 10:00:00 13:28:04 03:28:04 9:03 min/km
87 390 Lizzy Carrara Aste | Malmö SWE 10:00:00 13:29:26 03:29:26 9:06 min/km
88 372 Kristin Johnsson | Fasters Crew SWE 10:00:00 13:31:55 03:31:55 9:13 min/km
89 471 Pernilla Johnsson | Fasters Crew SWE 10:00:00 13:31:57 03:31:57 9:13 min/km
90 207 Anna Liljhagen | Kullavik SWE 10:00:00 13:33:43 03:33:43 9:18 min/km
91 400 Malin Englund | Trafikverket SWE 10:00:00 13:47:29 03:47:29 9:53 min/km
92 226 cecilia persson | Katrineholm SWE 10:00:00 13:55:07 03:55:07 10:13 min/km
93 260 Elin Hällnäs | Tillsammans klarar man allt SWE 10:00:00 13:55:08 03:55:08 10:13 min/km
94 225 Cecilia Lind | Tranemo SWE 10:00:00 14:04:16 04:04:16 10:37 min/km

Sida: 1 2

Saknar du ett resultat eller ser någon felaktighet - skicka gärna ett mail till time@racebuddi.com