RESULTAT

12 km - Preliminära Resultat

12 km 2019  - Kvinna - 89 st
Plac. Nr Löpare Start Mål Sluttid Tempo
51 261 Margareta Huhta Nilsson | Team Bunkern SWE 10:00:00 11:31:41 01:31:41 7:38 min/km
52 253 Jenny Dahl | Stidsvigs Lions SWE 10:00:00 11:31:42 01:31:42 7:39 min/km
53 316 Cecilia Hansson | Hestra SWE 10:00:00 11:31:49 01:31:49 7:39 min/km
54 371 Minna Karlsson | Höganäs SWE 10:00:00 11:32:03 01:32:03 7:40 min/km
55 342 Linda Bergstrand | Björkehovs IS SWE 10:00:00 11:32:04 01:32:04 7:40 min/km
56 213 Jessica Gunnarsson | Halmstad gymnastik och roddförening SWE 10:00:00 11:32:36 01:32:36 7:43 min/km
57 240 Rebecka Vahlström | IK Göpa SWE 10:00:00 11:32:42 01:32:42 7:44 min/km
58 215 Katrine Perkman | KBA SWE 10:00:00 11:32:57 01:32:57 7:45 min/km
59 260 Anne Sofie Scheel | Lonesomerunners SWE 10:00:00 11:33:02 01:33:02 7:45 min/km
60 330 Carina Jansson-Klinte | Ljungskile SWE 10:00:00 11:33:10 01:33:10 7:46 min/km
61 247 Ulrika Jonsson | Simlångsdalens Ryttarförening SWE 10:00:00 11:33:10 01:33:10 7:46 min/km
62 374 Josefine Wernerby | Borås SWE 10:00:00 11:33:15 01:33:15 7:46 min/km
63 389 Pia Johansson | Mölndal SWE 10:00:00 11:33:17 01:33:17 7:46 min/km
64 405 Maria Neth | Göteborgs Skidklubb SWE 10:00:00 11:33:18 01:33:18 7:47 min/km
65 436 caroline wallin | borås SWE 10:00:00 11:33:19 01:33:19 7:47 min/km
66 401 Anita Ek | Falkenberg SWE 10:00:00 11:33:28 01:33:28 7:47 min/km
67 214 Sara Bergquist | Ljungby lady runners SWE 10:00:00 11:33:51 01:33:51 7:49 min/km
68 376 Petra Lögdberg | Höganäs SWE 10:00:00 11:34:17 01:34:17 7:51 min/km
69 306 Carolina Pansar | Proseccolöparna SWE 10:00:00 11:34:36 01:34:36 7:53 min/km
70 237 Stavroula Moschovidou | Team Julia SWE 10:00:00 11:34:40 01:34:40 7:53 min/km
71 307 Jessica Bjernerud | Proseccolöparna SWE 10:00:00 11:34:46 01:34:46 7:54 min/km
72 379 Katarina Karlsson Frisch | Falkenberg SWE 10:00:00 11:35:30 01:35:30 7:58 min/km
73 255 Charlotte Brügge Lundgren SWE 10:00:00 11:35:33 01:35:33 7:58 min/km
74 333 Tina Båth | Team Bunkern SWE 10:00:00 11:35:33 01:35:33 7:58 min/km
75 254 Susanne Svanberg | Team Bunkern SWE 10:00:00 11:35:40 01:35:40 7:58 min/km
76 284 Karin Swahn | Swahn Trail SWE 10:00:00 11:39:28 01:39:28 8:17 min/km
77 294 Josefin Persson | Landskrona SWE 10:00:00 11:40:58 01:40:58 8:25 min/km
78 331 Cissi Meltzer | Golden Wellness SWE 10:00:00 11:43:14 01:43:14 8:36 min/km
79 352 Jannica Bengtsson | Golden Wellness SWE 10:00:00 11:43:16 01:43:16 8:36 min/km
80 321 Sofia Axelsson | Reftele SWE 10:00:00 11:43:54 01:43:54 8:40 min/km
81 285 Anne Lautala | Team Bunkern SWE 10:00:00 11:45:53 01:45:53 8:49 min/km
82 334 Inger Magnusson | Team Bunkern SWE 10:00:00 11:46:39 01:46:39 8:53 min/km
83 241 Helena Elfstigen SWE 10:00:00 11:46:53 01:46:53 8:54 min/km
84 262 Ann-Louise Pettersson | FK Friskus SWE 10:00:00 11:49:32 01:49:32 9:08 min/km
85 205 Malin Gutierrez | Team Bunkerm SWE 10:00:00 11:53:52 01:53:52 9:29 min/km
86 410 camilla Malm | Hisingskärra SWE 10:00:00 11:53:56 01:53:56 9:30 min/km
87 236 Catrin Johansson | Team Julia SWE 10:00:00 11:54:10 01:54:10 9:31 min/km
88 256 Teresa Ypyä | Lonesome Runners SWE 10:00:00 11:54:47 01:54:47 9:34 min/km
89 323 Gunilla Hurtig | Ljungskile Ridklubb SWE 10:00:00 12:06:36 02:06:36 10:33 min/km

Sida: 1 2

Saknar du ett resultat eller ser någon felaktighet - skicka gärna ett mail till time@racebuddi.com