RESULTAT

22K - Preliminära Resultat

22K 2022  - Kvinna - 60 st
Plac. Nr Löpare Start Mål Sluttid Tempo
1 165 My Svensson | Team Billingen X-trail, SKÖVDE SWE 10:30:00 12:13:19 01:43:19 4:42 min/km
2 109 Annelie Johansson | Team Bergspring / Hälle IF, Sjömarken SWE 10:30:00 12:15:49 01:45:49 4:49 min/km
3 145 Karin Nilsson | Ullevi FK/Team Bergspring, Sjömarken SWE 10:30:00 12:16:51 01:46:51 4:51 min/km
4 115 Catrine Gunnarsson | Falkenbergs RR, FALKENBERG SWE 10:30:00 12:17:12 01:47:12 4:52 min/km
5 148 Linda Karlsson | Språng/Merrell, GBG SWE 10:30:00 12:18:48 01:48:48 4:57 min/km
6 111 Annie Sönnerborg-Wadenhorn | IF Malmö Löp, Malmö SWE 10:30:00 12:20:29 01:50:29 5:01 min/km
7 143 Karin Horkeby | Hälle IF, Mölndal SWE 10:30:00 12:23:02 01:53:02 5:08 min/km
8 179 Stina Persson | Alingsås IF, Göteborg SWE 10:30:00 12:24:16 01:54:16 5:12 min/km
9 120 Elin Trossholmen, Billdal SWE 10:30:00 12:25:43 01:55:43 5:16 min/km
10 130 Hanna Gerhardsson | Team Bergspring, Sjomarken SWE 10:30:00 12:26:38 01:56:38 5:18 min/km
11 152 Lisa Nelson | Team Bergspring, Borås SWE 10:30:00 12:31:27 02:01:27 5:31 min/km
12 126 Felicity Cole, Beaminster SWE 10:30:00 12:32:54 02:02:54 5:35 min/km
13 149 Linda Hallberg | Team Bergspring, Sandared SWE 10:30:00 12:33:54 02:03:54 5:38 min/km
14 114 Carolina Nilsson, Varberg SWE 10:30:00 12:34:02 02:04:02 5:38 min/km
15 155 Lotta Saetre | Hindås SK, Hällingsjö SWE 10:30:00 12:42:01 02:12:01 6:00 min/km
16 110 Annie Bäck | Särö, Särö SWE 10:30:00 12:42:33 02:12:33 6:01 min/km
17 176 Sofia Holmkvist | Varberg, Varberg SWE 10:30:00 12:42:44 02:12:44 6:02 min/km
18 161 Maria Andersson, Gothenburg SWE 10:30:00 12:50:43 02:20:43 6:24 min/km
19 146 Lena Lagerljung | Team Nordic Trail, Stockholm SWE 10:30:00 12:50:50 02:20:50 6:24 min/km
20 162 Kristina Vannerberg | Gårdsfys i Sibbarp SWE 10:30:00 12:53:33 02:23:33 6:32 min/km
21 180 Susanne Pennert SWE 10:30:00 12:56:31 02:26:31 6:40 min/km
22 181 Susanne Svedberg | IK Trasten, Berghem SWE 10:30:00 12:56:43 02:26:43 6:40 min/km
23 116 Chalotte Bergstrand SWE 10:30:00 13:00:20 02:30:20 6:50 min/km
24 103 Anna Anderberg | Träningskonsulten Sports Club, Tibro SWE 10:30:00 13:00:50 02:30:50 6:51 min/km
25 104 Anna Törnmarck, Uppsala SWE 10:30:00 13:01:08 02:31:08 6:52 min/km
26 174 Sara Borg Appelstrand, Göteborg SWE 10:30:00 13:01:09 02:31:09 6:52 min/km
27 124 Emma Andersson | Lonesome runners, Häljarp SWE 10:30:00 13:01:49 02:31:49 6:54 min/km
28 172 Sara Hagman | TNT Hbg, Ängelholm SWE 10:30:00 13:02:50 02:32:50 6:57 min/km
29 160 Malin Thorin | Hindås SK, Hindås SWE 10:30:00 13:03:37 02:33:37 6:59 min/km
30 183 Torun Pettersson | Borås Löparklubb, Borås SWE 10:30:00 13:05:19 02:35:19 7:04 min/km
31 142 Julia Jonsson, Fjärås SWE 10:30:00 13:05:41 02:35:41 7:05 min/km
32 150 Lisa Werdin, Varberg SWE 10:30:00 13:06:34 02:36:34 7:07 min/km
33 151 Lisa Bäckman, Lerum SWE 10:30:00 13:09:21 02:39:21 7:15 min/km
34 159 Malin Hermansson Wahlen SWE 10:30:00 13:09:21 02:39:21 7:15 min/km
35 186 Viktoria Eriksson, Vallda SWE 10:30:00 13:10:42 02:40:42 7:18 min/km
36 177 Sofia Adolfsson, Bjärred SWE 10:30:00 13:13:46 02:43:46 7:27 min/km
37 868 Ida Nielsen, Holsted SWE 10:30:00 13:14:35 02:44:35 7:29 min/km
38 138 Jonna Johansson, Dingle SWE 10:30:00 13:17:52 02:47:52 7:38 min/km
39 125 Fanny Zakrisson | Hägersten SK, Hägersten SWE 10:30:00 13:18:10 02:48:10 7:39 min/km
40 105 Anna Eriksson | GÖTEBORG, GÖTEBORG SWE 10:30:00 13:19:37 02:49:37 7:43 min/km
41 154 Lone Birgitte Larsen | Præstøløberne, Præstø SWE 10:30:00 13:20:48 02:50:48 7:46 min/km
42 141 Julia Hammar, Stockholm SWE 10:30:00 13:21:47 02:51:47 7:49 min/km
43 153 Liwia Vahe | Team Girlpower, Hajom SWE 10:30:00 13:23:32 02:53:32 7:53 min/km
44 112 Camilla Vahe | Team Girlpower, Göteborg SWE 10:30:00 13:23:32 02:53:32 7:53 min/km
45 123 Emilia Ganslandt SWE 10:30:00 13:25:02 02:55:02 7:57 min/km
46 164 Mikaela Pettersson, Gothenburg SWE 10:30:00 13:26:01 02:56:01 8:00 min/km
47 108 Anneli Stenberg, Limhamn SWE 10:30:00 13:26:24 02:56:24 8:01 min/km
48 171 Sara Anden SWE 10:30:00 13:26:30 02:56:30 8:01 min/km
49 169 Rebecka Johansson | Borås Löparklubb, Borås SWE 10:30:00 13:27:02 02:57:02 8:03 min/km
50 185 Victoria Rotter Sopasakis, Onsala SWE 10:30:00 13:27:03 02:57:03 8:03 min/km

Sida: 1 2

Saknar du ett resultat eller ser någon felaktighet - skicka gärna ett mail till time@racebuddi.com