RESULTAT

12K - Preliminära Resultat

12K 2022  - Kvinna - 143 st
Plac. Nr Löpare Start Mål Sluttid Tempo
1 564 Hannah Karlsson, Varberg SWE 10:00:00 11:03:50 01:03:50 5:19 min/km
2 647 Stina Davidsson, Falkenberg SWE 10:00:00 11:07:33 01:07:33 5:38 min/km
3 580 Johanna Johansson | If Rigor, Kungsbacka SWE 10:00:00 11:10:23 01:10:23 5:52 min/km
4 608 Madeléne Hansson | Bildepån, Varberg SWE 10:00:00 11:11:42 01:11:42 5:59 min/km
5 547 Emelie Forss, Löddeköpinge SWE 10:00:00 11:11:50 01:11:50 5:59 min/km
6 661 Ylva Segner | Scania Road Runners, Tjörnarp SWE 10:00:00 11:12:38 01:12:38 6:03 min/km
7 505 Anna Ericsson, Halmstad SWE 10:00:00 11:12:46 01:12:46 6:04 min/km
8 541 Elin Söderberg | Nösslinge Running Stars, Ullared SWE 10:00:00 11:12:47 01:12:47 6:04 min/km
9 510 Anna-Lena Osla, Mölndal SWE 10:00:00 11:12:51 01:12:51 6:04 min/km
10 537 Christina Perneby | IFK Lidingö SOK, Sthlm SWE 10:00:00 11:12:51 01:12:51 6:04 min/km
11 629 Nicole HILL, Pageas, France SWE 10:00:00 11:13:06 01:13:06 6:05 min/km
12 630 Nina Emilsson, Varberg SWE 10:00:00 11:14:48 01:14:48 6:14 min/km
13 117 Christina Heikel | Särö, Dingle SWE 10:00:00 11:14:54 01:14:54 6:15 min/km
14 533 Celine Brandt | Falkenberg, Falkenberg SWE 10:00:00 11:15:50 01:15:50 6:19 min/km
15 527 Caroline Larsson, Varberg SWE 10:00:00 11:17:01 01:17:01 6:25 min/km
16 600 Linda Persson | Sk Graal, Strömsnäsbruk SWE 10:00:00 11:17:12 01:17:12 6:26 min/km
17 618 Marie Lundgren | Low coast trail runners, Falkenberg SWE 10:00:00 11:17:27 01:17:27 6:27 min/km
18 544 Elin Kindberg, Göteborg SWE 10:00:00 11:18:23 01:18:23 6:32 min/km
19 559 Gunnels Haknert, Alingsås SWE 10:00:00 11:18:29 01:18:29 6:32 min/km
20 513 Annika Karlsson | FK Snapphanarna, Ängelholm SWE 10:00:00 11:18:31 01:18:31 6:33 min/km
21 654 Ulrika Nilsson | FK Snapphanarna, Munka-Ljungby SWE 10:00:00 11:18:41 01:18:41 6:33 min/km
22 553 Emma Palmquist, Mölnlycke SWE 10:00:00 11:20:46 01:20:46 6:44 min/km
23 657 Veronica Strandh | IFK Umeå, Umeå SWE 10:00:00 11:21:02 01:21:02 6:45 min/km
24 614 Maria Weddig, Varberg SWE 10:00:00 11:21:05 01:21:05 6:45 min/km
25 598 Lena Nylander | Drt Kungsbacka, Onsala SWE 10:00:00 11:21:33 01:21:33 6:48 min/km
26 619 Marie Nilsson, Dalby SWE 10:00:00 11:22:20 01:22:20 6:52 min/km
27 540 Elessa Sopasakis, Onsala SWE 10:00:00 11:24:14 01:24:14 7:01 min/km
28 591 Klara Leijon, Borås SWE 10:00:00 11:24:15 01:24:15 7:01 min/km
29 656 Ulrika Johansson, Varberg SWE 10:00:00 11:24:18 01:24:18 7:02 min/km
30 558 Gunhild Olsson | MÖLNDAL, Mölndal SWE 10:00:00 11:24:47 01:24:47 7:04 min/km
31 644 Sofia Persson | TrailRunningSweden, Laholm SWE 10:00:00 11:25:22 01:25:22 7:07 min/km
32 504 Ann Bägeby | Ok Vivill, Smålandsstenar SWE 10:00:00 11:25:35 01:25:35 7:08 min/km
33 543 Elin Levin | Mölndal, Mölndal SWE 10:00:00 11:25:38 01:25:38 7:08 min/km
34 659 Vibecke Manninge Lange, Varberg SWE 10:00:00 11:25:41 01:25:41 7:08 min/km
35 634 Rebecca Arnljung | Veddige, Varberg SWE 10:00:00 11:25:51 01:25:51 7:09 min/km
36 530 Cathrin Leben | Kungsbacka, Kungsbacka SWE 10:00:00 11:25:53 01:25:53 7:09 min/km
37 643 Sarah Pennycook | Öjersjö, Öjersjö SWE 10:00:00 11:25:56 01:25:56 7:10 min/km
38 549 Emelie Bägeby | Ok Vivill, Smålandsstenar SWE 10:00:00 11:26:11 01:26:11 7:11 min/km
39 604 lisa österlund, Varberg SWE 10:00:00 11:26:18 01:26:18 7:12 min/km
40 532 Cecilia Larsson, Varberg SWE 10:00:00 11:26:55 01:26:55 7:15 min/km
41 579 Johanna Dahl Sjöberg | Mölnlycke, Mölnlycke SWE 10:00:00 11:27:00 01:27:00 7:15 min/km
42 587 Karin Sjömar, GÖTEBORG SWE 10:00:00 11:27:06 01:27:06 7:16 min/km
43 585 Josefine Repetto | Mölndal OCR if, Lindome SWE 10:00:00 11:27:16 01:27:16 7:16 min/km
44 534 Charlotta Lundberg, Stockholm SWE 10:00:00 11:27:37 01:27:37 7:18 min/km
45 556 Frida Ström | Borås Löparklubb, Borås SWE 10:00:00 11:27:42 01:27:42 7:19 min/km
46 642 Sara Nevander | Gökskulla trail, Landvetter SWE 10:00:00 11:27:56 01:27:56 7:20 min/km
47 550 Emma Bäcklund, Borås SWE 10:00:00 11:28:11 01:28:11 7:21 min/km
48 650 Therese Gustafsson | Växjö, Växjö SWE 10:00:00 11:28:18 01:28:18 7:22 min/km
49 522 Carina Fredriksson, Västra Frölunda SWE 10:00:00 11:28:27 01:28:27 7:22 min/km
50 638 Saga Spetz, Varberg SWE 10:00:00 11:28:29 01:28:29 7:22 min/km

Saknar du ett resultat eller ser någon felaktighet - skicka gärna ett mail till time@racebuddi.com