RESULTAT

Preliminära Resultat

24 km 2022  - Kvinna - 34 st
Plac. Nr Löpare Start Mål Sluttid Tempo
1 409 Catrine Gunnarsson | Falkenbergs RR SWE 10:30:00 12:41:04 02:11:04 5:28 min/km
2 442 Nicole Pelin | Falkenberg allstars SWE 10:30:00 12:43:38 02:13:38 5:34 min/km
3 446 Petra Klevmar-Vånder | Umara SC SWE 10:30:00 12:44:49 02:14:49 5:37 min/km
4 425 Jenny Hedborn SWE 10:30:00 12:49:34 02:19:34 5:49 min/km
5 414 Erika Frick SWE 10:30:00 12:50:11 02:20:11 5:50 min/km
6 412 Ella Brandt | Göteborg running club SWE 10:30:00 12:56:18 02:26:18 6:06 min/km
7 415 Ewa Pressfeldt | Halmstad triathlon och multisport SWE 10:30:00 13:12:10 02:42:10 6:45 min/km
8 417 Hanna Kronberg | Söderåsens FK SWE 10:30:00 13:15:33 02:45:33 6:54 min/km
9 432 Louise Brattström Stolt | CNT SWE 10:30:00 13:24:48 02:54:48 7:17 min/km
10 411 Christina Heikel SWE 10:30:00 13:24:58 02:54:58 7:17 min/km
11 428 Johanna Ulvagården | Forest Femmes SWE 10:30:00 13:25:12 02:55:12 7:18 min/km
12 447 Päivi Rizk SWE 10:30:00 13:26:57 02:56:57 7:22 min/km
13 444 Nina Myhre | Göteborg SWE 10:30:00 13:34:33 03:04:33 7:41 min/km
14 406 Annika Johanson | Sweden Runners IF SWE 10:30:00 13:37:15 03:07:15 7:48 min/km
15 429 Josefine Lindskog | Göteborg Running Club SWE 10:30:00 13:37:27 03:07:27 7:49 min/km
16 404 Anna Singer | Team Nordic Trail SWE 10:30:00 13:39:47 03:09:47 7:54 min/km
17 401 Ann Willbrink | ViljAnn SWE 10:30:00 13:40:52 03:10:52 7:57 min/km
18 430 Kajsa Fransson SWE 10:30:00 13:41:21 03:11:21 7:58 min/km
19 59 Hanna Lindblom | VÄXJÖ SWE 10:30:00 13:41:22 03:11:22 7:58 min/km
20 405 Annica Palmgren SWE 10:30:00 13:44:47 03:14:47 8:07 min/km
21 437 Maria Ackerot SWE 10:30:00 13:45:59 03:15:59 8:10 min/km
22 408 Carina Hinn SWE 10:30:00 13:55:21 03:25:21 8:33 min/km
23 448 Sara Lindqvist | Umara sports club SWE 10:30:00 13:56:05 03:26:05 8:35 min/km
24 422 Inger Bergström SWE 10:30:00 14:10:47 03:40:47 9:12 min/km
25 419 Hillevi Fransson | Perstorp AB IF SWE 10:30:00 14:13:30 03:43:30 9:19 min/km
26 400 Anja Andersson | Ingen SWE 10:30:00 14:13:32 03:43:32 9:19 min/km
27 433 Malin Winbo | Colting Borssén Triathlonklubb SWE 10:30:00 14:15:16 03:45:16 9:23 min/km
28 435 Maria Johansson | Team Nordic Trail SWE 10:30:00 14:18:31 03:48:31 9:31 min/km
29 413 Ellen Junevik SWE 10:30:00 14:20:24 03:50:24 9:36 min/km
30 418 Helena Lundkvist SWE 10:30:00 14:20:42 03:50:42 9:37 min/km
31 438 Maria Källsson | Nature fitness SWE 10:30:00 14:20:43 03:50:43 9:37 min/km
32 440 Miranda Kedbäck SWE 10:30:00 14:24:46 03:54:46 9:47 min/km
33 431 Liselott Kedbäck SWE 10:30:00 14:24:54 03:54:54 9:47 min/km
34 410 Christina Von Otter SWE 10:30:00 14:26:18 03:56:18 9:51 min/km

Sida: 1

Saknar du ett resultat eller ser någon felaktighet - skicka gärna ett mail till time@racebuddi.com