RESULTAT

24 km - Preliminära Resultat

24 km 2020  - Kvinna - 47 st
Plac. Nr Löpare Start Mål Sluttid Tempo
1 131 Elin Månsson | IFK Göteborg , Göteborg SWE 10:30:00 12:31:48 02:01:48 5:05 min/km
2 44 Erika Frick | OK Nackhe, Tvååker SWE 10:30:00 12:48:48 02:18:48 5:47 min/km
3 60 Hanna Bengtsson | Simlångsdalen IF, Halmstad SWE 10:30:00 12:54:04 02:24:04 6:00 min/km
4 16 Anne Lidholm | Växjö LK, Växjö SWE 10:30:00 13:02:58 02:32:58 6:22 min/km
5 68 Ida Wemhöner | THE Cross factory, Kungsbacka SWE 10:30:00 13:10:53 02:40:53 6:42 min/km
6 109 Linda Hemphälä, ÄSPERED SWE 10:30:00 13:11:11 02:41:11 6:43 min/km
7 114 Louise Brattström Stolt | CNT, Tvååker SWE 10:30:00 13:15:18 02:45:18 6:53 min/km
8 102 Kristina Vannerberg | Gårdsfys i Sibbarp, Tvååker SWE 10:30:00 13:16:16 02:46:16 6:56 min/km
9 54 Frida Andersson | Kungsbacka, VästraFrölunda SWE 10:30:00 13:16:18 02:46:18 6:56 min/km
10 37 Ea Andersen | Nordtrim, Helsinge SWE 10:30:00 13:18:02 02:48:02 7:00 min/km
11 64 Helen Gustafsson, Varberg SWE 10:30:00 13:18:36 02:48:36 7:02 min/km
12 198 Helén x | JSM Active, Varberg SWE 10:30:00 13:19:31 02:49:31 7:04 min/km
13 18 Carina Hinn | ColtingBorssen triathlonklubb, Furulund SWE 10:30:00 13:22:04 02:52:04 7:10 min/km
14 121 Malin Winbo | Colting Borssén Triathlonklubb, Borås SWE 10:30:00 13:22:04 02:52:04 7:10 min/km
15 42 Emmelie Andersson | ULC, Nygård SWE 10:30:00 13:22:48 02:52:48 7:12 min/km
16 141 Mimmi Strand | Lonesome runners, Göteborg SWE 10:30:00 13:23:19 02:53:19 7:13 min/km
17 97 Karin Lagerblad | Pilgrimslöparen, Falkenberg SWE 10:30:00 13:24:48 02:54:48 7:17 min/km
18 126 Maria Furö | Team Nordic Trail, Åsa SWE 10:30:00 13:25:15 02:55:15 7:18 min/km
19 127 Marta Trajkovska | Team SteveFit, Gislaved SWE 10:30:00 13:26:07 02:56:07 7:20 min/km
20 113 Lisa Wallin | Markbygdens OK, GÖTEBORG SWE 10:30:00 13:26:43 02:56:43 7:22 min/km
21 39 Elise Johansson | Lonesome Runners, Göteborg SWE 10:30:00 13:27:23 02:57:23 7:23 min/km
22 93 Julia Wramling | Läjet surf’n’run, Träslövsläge SWE 10:30:00 13:28:55 02:58:55 7:27 min/km
23 95 Kajsa Fransson | Forest Femme Växjö, Växjö SWE 10:30:00 13:33:56 03:03:56 7:40 min/km
24 90 Johanna Ulvagården | Forest Femmes Växjö, Växjö SWE 10:30:00 13:33:57 03:03:57 7:40 min/km
25 178 Ulrika Lilliebjelke | Lysekils SLF, Lysekil SWE 10:30:00 13:35:35 03:05:35 7:44 min/km
26 103 Linda Hjalmarsson, Kungsbacka SWE 10:30:00 13:35:52 03:05:52 7:45 min/km
27 180 Åsa Liljedahl Bagge, Skärhamn SWE 10:30:00 13:36:19 03:06:19 7:46 min/km
28 46 Eva Andersdotter Mårtensson, Skärhamn SWE 10:30:00 13:38:23 03:08:23 7:51 min/km
29 125 Maria Eriksson | DRT, Kungsbacka SWE 10:30:00 13:40:06 03:10:06 7:55 min/km
30 101 Kristin Perem, Kållered SWE 10:30:00 13:40:07 03:10:07 7:55 min/km
31 58 Hanna Höög | IF Rigor MTB, Kungsbacka SWE 10:30:00 13:40:23 03:10:23 7:56 min/km
32 124 Maria Blomqvist | Triathlon väst, Kungsbacka SWE 10:30:00 13:40:24 03:10:24 7:56 min/km
33 165 Maria Ackerot | Kvarnbyns löparsällskap, Varberg SWE 10:30:00 13:43:39 03:13:39 8:04 min/km
34 75 Jessica Bjernerud | Proseccolöparna, Borås SWE 10:30:00 13:44:06 03:14:06 8:05 min/km
35 23 Carolina Pansar | Proseccolöparna, Dalsjöfors SWE 10:30:00 13:44:06 03:14:06 8:05 min/km
36 56 Git Sverrisson | Team Nordic Trail, Ödåkra SWE 10:30:00 13:49:35 03:19:35 8:19 min/km
37 172 Susanna Isegran | Team Power Woman Athletic Club, Lindome SWE 10:30:00 13:50:31 03:20:31 8:21 min/km
38 107 Lena Athley, GEMLA SWE 10:30:00 13:54:24 03:24:24 8:31 min/km
39 40 Ellinor Pettersson | Hishult, Hishult SWE 10:30:00 13:54:29 03:24:29 8:31 min/km
40 173 Therese Gustafsson | Forest femmes växjö, VÄXJÖ SWE 10:30:00 13:54:40 03:24:40 8:32 min/km
41 69 Inger Bergström | ASKIM, ASKIM SWE 10:30:00 13:54:56 03:24:56 8:32 min/km
42 38 Ebba Samuelsson, Göteborg SWE 10:30:00 14:00:35 03:30:35 8:46 min/km
43 74 Jessica Nyberg | Forest femmes Växjö, VÄCKELSÅNG SWE 10:30:00 14:07:36 03:37:36 9:04 min/km
44 111 Linda Segerfelt, Göteborg SWE 10:30:00 14:14:16 03:44:16 9:21 min/km
45 115 Magdalena Krondahl, Uddevalla SWE 10:30:00 14:20:08 03:50:08 9:35 min/km
46 55 Giesela Bergh | Lonesome runners, Herrljunga SWE 10:30:00 14:21:29 03:51:29 9:39 min/km
47 36 Denise Ringström | Hata Älgflugan, Malmö SWE 10:30:00 15:10:36 04:40:36 11:41 min/km

Sida: 1

Saknar du ett resultat eller ser någon felaktighet - skicka gärna ett mail till time@racebuddi.com