RESULTAT

5 km - Preliminära Resultat

5 km 2020  - Kvinna - 44 st
Plac. Nr Löpare Start Mål Sluttid Tempo
1 619 Nathalie Rubin | Varbergs Brukshundklubb, Kungsbacka SWE 10:15:00 10:42:33 00:27:33 5:31 min/km
2 591 Johanna Ljunggren | Kungsbacka, Kungsbacka SWE 10:15:00 10:44:33 00:29:33 5:55 min/km
3 624 Petra Kusche | CL-AS Smide&Fastighetsservice AB, Vargön SWE 10:15:00 10:44:48 00:29:48 5:58 min/km
4 602 Lisa Jansson, Göteborg SWE 10:15:00 10:47:18 00:32:18 6:28 min/km
5 558 Annie Anger | Varberg, Varberg SWE 10:15:00 10:47:44 00:32:44 6:33 min/km
6 556 Anna Jakobsson Olsson | Vallda, Vallda SWE 10:15:00 10:47:49 00:32:49 6:34 min/km
7 617 Matilda Andersson, Varberg SWE 10:15:00 10:47:59 00:32:59 6:36 min/km
8 554 Angelika Svensson | Pust å stön, Varberg SWE 10:15:00 10:48:01 00:33:01 6:36 min/km
9 599 Lina Nilsson, Markaryd SWE 10:15:00 10:48:11 00:33:11 6:38 min/km
10 590 Jenny Johansson, Frillesås SWE 10:15:00 10:48:21 00:33:21 6:40 min/km
11 605 Livia Claesson | Göinge trail / Varberg SWE 10:15:00 10:49:05 00:34:05 6:49 min/km
12 553 Angelica Andersson | Ringhals IF, Varberg SWE 10:15:00 10:49:30 00:34:30 6:54 min/km
13 625 Rebecka Jägryd | Team Swempa, Långås SWE 10:15:00 10:49:38 00:34:38 6:56 min/km
14 576 Emma Sjödin | Team Swempa, Långås SWE 10:15:00 10:49:38 00:34:38 6:56 min/km
15 636 Anita Palmér SWE 10:15:00 10:50:14 00:35:14 7:03 min/km
16 593 Julia Dahlin | Långås, Långås SWE 10:15:00 10:50:17 00:35:17 7:03 min/km
17 573 Eliana Vitolo | THE OCR GYM, Göteborg SWE 10:15:00 10:50:39 00:35:39 7:08 min/km
18 589 Ida Dahlqvist, Varberg SWE 10:15:00 10:51:02 00:36:02 7:12 min/km
19 603 Lisa Svärd, Varberg SWE 10:15:00 10:51:05 00:36:05 7:13 min/km
20 630 Sofia Elisson | Lövet 6, Borås SWE 10:15:00 10:51:08 00:36:08 7:14 min/km
21 565 Charlotte Strömstedt | Perstorp, Perstorp SWE 10:15:00 10:51:14 00:36:14 7:15 min/km
22 612 Maria Davidsson | IK dran, Veddige SWE 10:15:00 10:51:23 00:36:23 7:17 min/km
23 635 Stina Förster, Varberg SWE 10:15:00 10:51:46 00:36:46 7:21 min/km
24 631 Lina Olsson Neretnieks, Vinberg SWE 10:15:00 10:51:48 00:36:48 7:22 min/km
25 550 Alice Carlqvist | FK Friskus-Varberg, Varberg SWE 10:15:00 10:52:39 00:37:39 7:32 min/km
26 609 Maria Johansson | Team Powerwoman, Torslanda SWE 10:15:00 10:53:00 00:38:00 7:36 min/km
27 595 Katarina Schantz | -, Grimeton SWE 10:15:00 10:53:59 00:38:59 7:48 min/km
28 555 Anna Nilsson | Gunnebo girls, Mölndal SWE 10:15:00 10:55:00 00:40:00 8:00 min/km
29 604 Lisella Johnsson | Friskare Steg, Fjärås SWE 10:15:00 10:55:00 00:40:00 8:00 min/km
30 564 Cecilia Johnsson | Friskare Steg, Fjärås SWE 10:15:00 10:55:18 00:40:18 8:04 min/km
31 607 Madelene Ahlström, Frillesås SWE 10:15:00 10:55:19 00:40:19 8:04 min/km
32 574 Elizabeth Alvarado Quezada, Varberg SWE 10:15:00 10:55:49 00:40:49 8:10 min/km
33 566 Charlotte CEDERSTRÖM | Team Bunkern, Mölnlycke SWE 10:15:00 10:55:54 00:40:54 8:11 min/km
34 560 Cajsa Johansson | Falkenbergs Brukshundklubb, Varberg SWE 10:15:00 10:56:27 00:41:27 8:17 min/km
35 557 Anna-lena Mehlin | ASF, Bua SWE 10:15:00 10:58:44 00:43:44 8:45 min/km
36 583 Frida Mannfolk | Ulricehamns OK, Ulricehamn SWE 10:15:00 10:58:48 00:43:48 8:46 min/km
37 561 CARINA Jonefelt | Team nordic trail, Färgelanda SWE 10:15:00 10:59:52 00:44:52 8:58 min/km
38 634 Stella Larsnäs | Firma Mats Larsnäs, Varberg SWE 10:15:00 10:59:55 00:44:55 8:59 min/km
39 623 Petra Lind, Vallda SWE 10:15:00 11:00:48 00:45:48 9:10 min/km
40 575 Emelie Jakobsson, Ljungby SWE 10:15:00 11:02:05 00:47:05 9:25 min/km
41 596 Katarina Christenson | Onsala, Onsala SWE 10:15:00 11:03:09 00:48:09 9:38 min/km
42 610 Maria Johansson, Vallda SWE 10:15:00 11:03:12 00:48:12 9:38 min/km
43 577 Erika Wålander | Lindome, Lindome SWE 10:15:00 11:09:53 00:54:53 10:59 min/km
44 613 Marie Ahlen, Mölnlycke SWE 10:15:00 11:12:17 00:57:17 11:27 min/km

Sida: 1

Saknar du ett resultat eller ser någon felaktighet - skicka gärna ett mail till time@racebuddi.com